דגש על נוחות ותוצאות
תהנו משיעור פרטי עם מדריך מקצועי
עלות שיעור של שעתיים
אדם אחד - 240 ג'ל
2 אנשים - 380 ג'ל
3 אנשים - 480 ג'ל
4 אנשים - 600 ג'ל